Harley-Davidson® Vilnius
Manufaktūrų g. 16, 11342 Vilnius

GALIMYBĖ LAIMĖTI ĮSPŪDINGĄ KELIONĘ Į JAV IR SVAJONIŲ „HARLEY“ IŠ „DARK CUSTOM“ SERIJOS.

Oksfordas (8 rugsėjis 2015) - 2016 m, Harley-Davidson užtikrino savo lyderystę paleisdami atnaujintus Dark Customs modelius, galios ir stiliaus atnaujinimais dabartineje rinkoje.

Šiandien Harley-Davidson paskelbė Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje vykdomą konkursą, kurio nugalėtojas laimės vienintelį gyvenime, unikalų prizą. Pakanka tik užsisakyti bandomąjį važiavimą su bet kuriuo Harley-Davidson Dark Custom™ serijos motociklu, įskaitant atnaujintą 2016 Iron 883 ™ ar Forthy Eight® modelius, dalyvis bus automatiškai įtrauktas į konkurso dalyvių sarašą ir turės šansą laimėti nuosavą Harley-Davidson Dar Custom ™ motociklą * suprojektuotą Harley-Davidson vyresniojo dizainerio – Dais Nagao.

Laimėjęs laimingasis galės išsirinkti bet kurį Dark Custom ™ serijos motociklą ir dirbti kartu su dizaineriu Dais Nagao ir taip suprojektuoti savo svajonių motociklą Milvokyje, JAV. Suprojektuotas motociklas bus pagamintas vietinio Harley-Davidson atstovo.

Į kelionėje įskaičiuota ir VIP kelionę į Milwaukee (Harley-Davidson namus) kur nugalėtojas bus apgyvendintas vietiniame viešbutyje ir turės galimybę aplankyti Harley-Davidson muziejų bei gaus bilietus į sporto ir / arba muzikinius renginius, kurie tuo metu vyks mieste.

Tuo bandomasis važiavimas dar nesibaigia, visos išlaidos-Kalifornijos vizito, yra įtrauktos į prizą. Be to Kalifornijoje, nugalėtojas gaus išskirtinę galimybę naudotis Dark Customs™ motociklais kelioneje po LA Custom Culture, su gidu, banglenčių pramogų pamokas ir bilietus koncertus ir renginius.

Kad užfiksuotų šią nepamirštamą patirtį, Harley-Davidson taip pat siūlo nugalėtojui fotoaparatą, užtikrinant jog nugalėtojas galės įrašyti ir dalintis kiekviena akimirka iš kelionės. Irtai dar ne pabaiga, į prizą įtraukiami apsilankymai restoranai ir drabužiai iš "Harley-Davidson Black Label "kolekcijąos.

Norėdami dalyvauti konkurse, dalyviui tiesiog reikia užsisakyti bandomąjį važiavimą su vienu iš Harley-Davidson Dark Custom™ motociklu - įskaitant Harley-Davidson Street® 750, Iron 883 ™, Forthy Eight®, Street Bob®, Special ir Fat Bob® modelius. Spauskite www.hd.com/testride rasite savo artimiausią Harley-Davison® atstovą ir užsisakyti bandomąjį važiavimą.

Pastaba!

* Jei laimėjes dalyvis jau nusipirko Dark Customs ™ motociklą, po bandomojo važiavimo ar laikotarpi nuo 1 rugsėjo 2015 iki spalio 31 2015, Harley-Davidson visiškai padengs visas pirkimo išlaidas.