Atrodykite kaip „Harley®“

Atrodykite kaip „Harley®“

Nuo 1912 m. Gaminame aprangą ir įrangą motociklininkams. Mes žinome, ko reikia kelyje, ir kas turi būti ant marškinėlių. Mes kuriame tokius kokybiškus daiktus, kad odinė striukė gali būti paveldima Iš kartos į kartą šeimoje. Nuo funkcionalios įrangos, pavyzdžiui, lietaus kostiumų ir šalmų, iki darbinių marškinių mechanikui ir aprangos, leidžiančios nešiotis dalelytę harley nulipus nuo savo motociklo, mes viską apgalvojome. Viską gali rasti pas savo harley-davidson® prekybos atstovą. Užsuk ir įkvėpk odos kvapa. PažIūrėk, kas tinka tau.

FXRG® collection

Prireikus aukštos kokybės motociklininko įrangos, yra fxrg® kolekcija. 115 metų važiavimo patirtis apjungiama su kelyje patikrintu dizainu ir naujausiomis technologijomis, kad šia įrangos linija galėtum pasitikėti. Ji sukurta taip, kad galėtum važiuoti toliau ir jaustis patogiau keičiantis oro sąlygoms. Esi tai, ką turi. Įsigyk gerą asortimentą.

PAMATYKITE NAUJAUSIA ASORTIMENTA 

VIEW BROCHURE 

Genuine MotorClothes® collection

Tai legendinė harley-davidson® motociklininko įranga ir apranga. Klasikinė, ryški ir tvirta. Motociklininko striukės pagamintos Iš patvariausių medžiagų, kad galėtum važiuoti nepaisant nieko. Tvirta įranga. Viskas, ko gali prireikti: nuo šalmų ir apsaugos nuo lietaus iki marškinėlių ir kepurių, galybė juodos ir oranžinės, kad galėtum pasauliui parodyti savo tikrąją spalvą. Pasididžiavimas čia itin juntamas.

VIEW BROCHURE

1903 collection

1903 m. Kolekcija kilo Iš mūsų aistros dviem ratams, užgimusios prieš 115 metų. Vintažo stiliaus įkvėpta harley-davidson grafika, kurios pradmenys slypi mūsų istorijoje. Rankomis dygsniuotos detalės. Aukščiausios kokybės medžiagos. Paveldas siekia mūsų šaknis, bet funkcionalumas ir stilius yra nesenstantys. Tai yra tikrasis originalas, kurį dėvi vertinantys tai, kas originalu.

VIEW BROCHURE

Garage collection

„Garage“ kolekcijoje nėra jokios pompastikos. Minimalistinė, tvirta ir masyvi kolekcija. Tokia, kokia turi būti, kai įkvėpimo semiamasi Iš darbo drabužIų. Turime omenyje drabužius tokiam darbui, kurį atlieka žmonės, rankoje laikantys veržliaraktį. Siūlome visą asortimentą, nuo odinių striukių ir batų iki marškinėlių stiliaus striukių ir „trucker“ stiliaus kepurėlių su tinkleliu.

VIEW BROCHURE

H-D® Moto collection

Kai nusprendėme sukurti h-d® moto kolekciją, pasirinkome eiti moderniu keliu. Detalės yra subtilios. Linijos yra Išgrynintos. Viskas sukurta taip, kad būtų užtikrintas mobilumas ir patogumas kelyje, ir atrodytų gerai, kai nevažiuoji. Rūbai pasiūti taip, kad glotniai priglustų prie kūno ir vėjyje plėvesuotų nedaug medžiagos. Jie taps klasika ateityje, todėl yra skirti tiems, kas nori būti žingsniu priekyje.

SHOP NOW

VIEW BROCHURE