Paskutinės naujienos

Naujasis „Harley-Davidson” Roadster modelis atverčia naują puslapį sportinių motociklų istorijoje

09 gruodžio 2016

Naujasis „Harley-Davidson” Roadster modelis atverčia naują puslapį sportinių motociklų istorijoje

Motociklų kūrėją ir gamintoją „Harley-Davidson” įkvepia legendinė praeitis, jos klientai ir augantis naujų ir jaunų gerbėjų ratas. Naujasis „Roadster" motociklas atkartoja 60-ųjų formas, kurios priskiriamos motociklų klasikai ir paveldui. Kurdami šį sportinį motociklą, dizaineriai ir konstruktoriai apnuogino esminius klasikinio motociklo elementus, kurie pabrėžia drąsą, veržlumą ir manevringumą. Tokius bruožus neabejotinai turės ir šio naujojo modelio savininkai.

„Nuo „Sportster” linijos pristatymo 1957 metais, „Harley-Davidson” įrodė, kad įmanoma sėkmingai „Sportster” modelį nuolat atnaujinti, ir būtent su “Roadster” įrašomas naujas skyrius šioje sportinių motociklų istorijoje”, - sako „Harley-Davidson” stiliaus direktorius Brad Richards. „Mes stebėjome savo klientus, kurie važiavo su „Sportster” modeliu įvairiais keliais, kurie pirko šį modelį, turėdami skirtingus motyvus ir skirtingą gyvenimo stilių. Naujajame motocikle „Roadster” dera įvairių stilingų dalių mišinys, tačiau mūsų idėja buvo sukurti tikram motociklininkui skirtą motociklą, tokį sportinį motociklą, kuris stipriai ir galingai sujungtų vairuotoją, kelią ir troškimą važiuoti”.

Šis modelis pasižymi minimalistiniu dizainu, kurį įkvėpė klasikiniai lenktyniniai motociklai ir šiuolaikinės techninės naujovės. Motociklo detalės apnuoginamos, o profilis atkartoja lenktyninius „Sportster” 1950 - 1960-ųjų metų modelius, tai tikras šiuolaikinis „Caferacer".

Motocikle „Roadster” derinama moderni išvaizda, nauji ratai ir padangos su aukščiausios klasės pakabos detalėmis ir oru-aušinamu 1200cc V-Twin varikliu, kuris pulsuoja galingu ritmu. 19 colių priekinis ir 18 colių galinis lieto lydinio ratai buvo sukurti specialiai šiam modeliui. Jie pasižymi puikiu balansu ir atletiškumu.

„Idėją sukurti tokius ratus pasiskolinau iš klasikinių „Laced” ratų, ir šie ratai yra vieni sudėtingiausių ratų, kuriuos esame sukūrę iki šiol,”- dėsto „Harley-Davidson” gamybos dizaineris Ben McGinley. „Susipynę stipinai šauna į priešingą pusę ir taip sukuria dramatinį vizualinį efektą. Pagal savo dydį šie ratai taip pat yra labai lengvi ir šia savybe harmoningai papildo visą „Roadster” arsenalą”

Naujojo „Roadster” priekinė pakaba yra sustiprinta naujomis 43mm apverstomis šakėmis su trigubomis spyruoklėmis. Galiniuose amortizatoriuose įmontuotos dujomis reguliuojamos emulsinės ritės ir trigubos spyruoklės su reguliuojama apkrova. Šie pakabos sprendimai skirti geresniam ir patogesniam važiavimui, geresniam stabilumui posūkiuose pasiekti ir efektyvesniam stabdymui. Tai daro motociklą žymiai pranašesnį už senesnius „Sportster” modelius. Neįtikėtiną stabdymo galią šis motociklas pasiekia dviejų 11.8 colių plaukiojančių rotorių, esančių priekiniame rate, dėka.

Su šiuo nauju sportiniu motociklu motociklininkas atrodo ypač agresyviai ir dėl kelių detalių: žemai įmontuotų rankenų ir vidinio reguliuojamo kojų laikiklio, kuris skirtas tinkamai prisitaikyti motociklininko svoriui ir prisiderinti prie klasikinio 12,6 litrų „Sportster” degalų bako.

Siekiant išlaikyti būdingą „Roadster’iams” „apnuogintą” apatinės dalies dizainą, 1.5 colio buvo sutrumpintas galinis sparnas, jis padarytas trumpesnis nei turėjo jo pirmtakai. Galiniai posūkio signalai pritvirtinti tiesiai prie sparno statramsčių, naujoviška plokštelė ir galinis lempų modulis bei „fast-back” sėdynė perteikia tvirtą ir neperkrautą vaizdą. „Sėdynės dizainas susilieja su labai trumpu galiniu sparnu,” - teigia McGinley. “Jos apmušalas primena kniedėmis padailintą odinį švarką, o kad modelis būtų universalus, sėdynė prailginta ir gali būti pritaikyta vešti keleiviui.”

Modelio „Harley-Davidson®Roadster” bus keturios spalvos: ryški juoda su džinso spalvos juosta; juodo džinso su džinso spalvos juosta; lenktynėse naudojama raudona su raudona juosta; ir dviejų tonų,- sidabrinė bei ryškiai juoda su bordo spalvos juosta.

Apie „Harley-Davidson®Motor Company“

Nuo 1993 m. „Harley-Davidson®Motor Company“ įgyvendina svajones apie asmeninę laisvę siūlydama motociklus kiekvienai dienai, kelionėms ir individualizuotus modelius. Taip pat visą „Harley-Davidson“ motociklų priedų, aksesuarų, motociklininkų aprangos asortimentą ir laisvalaikio prekes. Daugiau informacijos ieškokite www.h-d.com

Grįžti į ankstesnį puslapį